Užsienio jaunimo kvietimas į Japoniją 2008

 :: Visa kita :: Viskas

Go down

Užsienio jaunimo kvietimas į Japoniją 2008

Rašyti  Kuro on Tr. 05 14, 2008 8:29 pm

SKELBIAMA ATRANKA Į JAUNIMO RENGINĮ JAPONIJOJE

Renginio pavadinimas ir data: „Užsienio jaunimo kvietimas į Japoniją“, 2008 m. liepos 8-28 diena

Renginio vieta: Japonija

„Užsienio jaunimo kvietimas į Japoniją“ grindžiamas Japonijos Vyriausybės „Tarptautine jaunimo mainų programa 2008 metams“. Šis renginys yra skirtas japonų ir užsienio jaunimo savitarpio supratimui skatinti, Japonijos pažinimui gerinti, dalyvavimo visuomeniniame gyvenime ir tarptautinio bendradarbiavimo naudai suprasti, tarptautiniam požiūriui praplėsti. Renginyje dalyvaus 60 jaunų asmenų iš Japonijos ir 88 asmenys iš 11 valstybių: Lietuvos Respublikos, Latvijos Respublikos, Estijos Respublikos, Kambodžos Karalystės, Dominikos Respublikos, Jordanijos Hašemitų Karalystės, Laoso Liaudies Demokratinės Respublikos, Maršalo Salų Respublikos, Mozambiko Respublikos, Timor-Leste Demokratinės Respublikos ir Tuniso Respublikos. Lietuvai atstovaus 6 asmenys.

Renginio programa

Programa bus suskirstyta į tris dalis:

I. Tokijo programa

Tarptautinė jaunimo konferencija Tokijuje, kurios metu jaunimas diskutuos įvairiomis temomis su Japonijos jaunimu, šiais metais viešėsiančiu atitinkamoje valstybėje; instituciniai vizitai; ir .t.t.

II. Diskusijų sesija

Diskusijų sesijos tikslas gilinti dalyvių supratimą apie Japoniją ir apie tarptautinį supratimą diskutuojant su skirtingas sritis atstovaujančiu Japonijos jaunimu, lyginant dalyvių mąstymo būdus ir požiūrius. Sesija bus vyks šiomis temomis: bendra socialinė atsakomybė, švietimas, aplinka, informacija ir žiniasklaida, tradicinė kultūra, savanorystė. Plačiau apie diskusijų temas skaitykite čia.

II. Vietinė programa

Regioninės programos metu (Shiga prefektūroje) dalyviai bus įtraukti į bendras mainų programos veiklas su Japonijos, Maršalo Salų Respublikos ir Mozambiko Respublikos jaunimu, vyks vizitai į kultūros ir kitas įstaigas, dalyviai bus apgyvendinami šeimose.

Bendrieji ir specialieji reikalavimai dalyviams:
Amžius nuo 18 iki 30 metų.
Esamas ir planuojamas aktyvus dalyvavimas jaunimo veikloje.
Gebėjimas bendrauti kasdienėje veikloje anglų kalba.
Domėjimasis ir nusimanymas apie Japoniją.
Puikios žinios apie Lietuvos visuomenę, kultūrą, sportą ir pan.
Gera psichinė ir fizinė sveikata, polinkis bendradarbiauti, drausmingai dalyvauti grupės veiklose visos programos metu.
Šis vizitas būtų lankymasis Japonijoje pirmą kartą.
Nuodugnus bent vienos „Diskusijų sesijos“ temos išmanymas ir gebėjimas diskutuoti apie ją anglų kalba.
Rimti ketinimai prisidėti prie Lietuvos ir Japonijos draugiškų santykių vystymo.
Dalyvavimas rengiant ir vykdant Lietuvos pristatymą.

Pirmenybė teikiama kandidatams, kurie:
Mokosi japonų kalbos.
Specializuojasi japonų literatūros, politikos, istorijos ar kitoje srityje švietimo arba mokslo įstaigoje.
Turi rimtų ketinimų ateityje dalyvauti prekybos, personalo, kultūriniuose, sporto mainuose tarp Lietuvos ir Japonijos.
Sugrįžus turės galimybę plačiai pristatyti programos rezultatus ir Japonijos socialinę situaciją Lietuvoje (pvz., asmenys susiję su žiniasklaidos priemonėmis, mokytojai, dėstytojai, potencialūs ateities lyderiai savo teritorijoje).
Turi rimtų ketinimų prisidėti prie Japonijos jaunimo gerosios misijos vizito planavimo, organizavimo ir vykdymo 2008 m. rugsėjo mėnesį Lietuvoje.

Dalyvių grupės sudėtis bus grindžiama lyčių lygybės ir skirtingų sričių atstovavimo principu.

Išlaidų padengimas

Tarptautinės kelionės Vilnius-Tokijus-Vilnius (išskyrus bagažo viršsvorį), viešnagės Japonijoje (įskaitant apgyvendinimą, transportavimą šalies viduje pagal numatytą darbotvarkę) išlaidas apmoka Japonijos Vyriausybė, medicininių išlaidų draudimą – Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau Departamentas).

Japonijos Vyriausybės Darnios visuomenės politikos sektoriaus generalinio direktoriaus sprendimu programos dalyvis, neatitinkantis ar nevykdantis programos reikalavimų, vizito metu gali būti nedelsiant išsiųstas į savo valstybę. Tokiu atveju, sugrįžimo į Lietuvą išlaidas apmoka pats dalyvis.

Kita dalyvio atsakomybė reglamentuota Departamento direktoriaus patvirtintoje Dalyvių į užsienyje vykstančius renginius atrankos ir jų siuntimo tvarkoje.

Paraiškos dalyvauti pateikimas

Atranką vykdo Departamentas. Atrinktus dalyvius patvirtina Japonijos Vyriausybė.

Kandidatas, siekiantis dalyvauti renginyje, turi užpildyti paraiškos formą lietuvių kalba ir renginio organizatorių paraiškos formą anglų kalba, taip pat parašyti motyvacinį laišką dėl dalyvavimo renginyje tema “I am Lithuanian ambassador in Japan and Japanese ambassador in Lithuania” anglų kalba iki 200 žodžių.

Paraiškos ir motyvacinis laiškas dėl dalyvavimo renginyje siunčiami Departamento Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyriui su žyma „Dalyvių atrankos konkursui“ elektroniniu paštu atranka@jrd.lt iki 2008 m. gegužės 23 dienos 24 valandos arba adresu Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyrius, Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Gedimino pr. 37, LT-01109 Vilnius, iki 2008 m. gegužės 21 dienos (paštu gauti vokai su pašto siuntimo žyma vėlesne nei gegužės 21 d. nebus atplėšiami ir svarstomi).

Po paraiškų vertinimo atrinkti kandidatai bus pakviesti kompetencijų vertinimui ir asmeniniam pokalbiui Vilniuje š.m. gegužės 29 d.

Telefonas pasiteiravimui

Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyrius

(8~5) 2 24 60 886..Goodluck minnasan ^_^
avatar
Kuro
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 277
Age : 26
Registration date : 2007-09-06

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 :: Visa kita :: Viskas

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume