Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naujokai Welcome!

+51
かれん
Ewie
foxtrinee
Kai
kale
Yuuki
DStalker
holms
sagara sanosuke
meskiukas
DrX
Kodamma
Meraed
egnexas
Roger
TeisusKas
bithuthe
Arisato-Senpai
AcroX
Marukea
Zelgadis
Sable
Gvauz
-Etna-
DragonX
normal
Endži
Akatora
Aoi
Egura
Julieta
Yuuko-chan
sintra
Lela
Diana
IzY
Tenshi
Cold-hearted;D
Ang3l
Izumi
Katsas
Tsuyu
Scourgen
Kuro
Nakvisha
alchemikas
Usotsuki
age
zhmogeliukas
Paulius
Lax
55 posters

Puslapis 99 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Naujokai Welcome! - Page 9 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Tsuyu Pen. 07 31, 2009 10:41 am

Kale ne ten patakei.. i animezona eik. Musu forumas yra asmeniskas Vilniaus anime klubo forumas( ir realiai mes labiau chebra nei klubas). Jame realiai nieko nevyksta, todel nera ka sekti.
Lietuvoje Japonijos maniaku yra daug daug daugau nei galima isvyst forumuose.
Tsuyu
Tsuyu
Samdomas žudikas
Samdomas žudikas

Pranešimų skaičius : 705
Registration date : 2007-06-12

https://kuroshiro.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 9 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Kai Antr. 09 15, 2009 11:09 pm

Sveiki.

Mano vardas Eimilijus 19 m.

Na pradesiu nuo savo poziurio i anime.

Mano poziuris i anime yra gan geras nes anime megstu labiau nei paprastus filmus ar Tv show ziuret (del Tv tai man jau kazkaip uzmirstas pasidare Very Happy )
Megstamiausias anime tai butu Death Note : Labai dideli ispudi sukele anime pawaizduoti veikeju veiksmai visas tu veiksmu isplanavimas kas kart mane stebino.
Veikla uz ekrano : Tai sie metai kaip ir butu paskutiniai viduriniai (12kl.) na dirbt niekur nedirbu (siuo metu ) na kad ir tokios jau ispudingos veiklos pas mane nera ;D Na iskyrus tuo kad dar esu Lietuvos kudo klubo "Fighter" narys.
Kodel noriu prisijungt prie sio klubo? Tai butu gan jau paprastas atsakymas : Ieskau linksmos, draugiskos kompanijos su kuria butu galima praleist savo laisvalaiki linksmai.

Na jau maniskis prisistatymas ne toks ir jau spontaniskas bet manyciau bent kazka apie save isduot galejau. Smile
Kai
Kai
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 2
Age : 33
Registration date : 2009-09-15

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 9 Empty HELL'o

Rašyti  foxtrinee Antr. 10 13, 2009 8:12 pm

Sveiki! cheers As Lukas (AKA: foxtrinee, skywalker, sky krysa, ...)

Pagalvojau kad ir man gal reiktu prisidet prie VAK. Nesu noobas anime sriti bet ir tikrai nesu masteris, anime ziuriu savo malonumui turbut kaip ir daugelis jusu. O viskas prasidejo dar gilioje vaikysteje kai visi vaikai po pamoku begdavo namo ziuret DBZ bet tai tik neakivaizdi pradzia tada dar nesupratau to anime grozio. Veliau pradejau dometis AMV ir is to atsirado noras paziureti viena ar kita anime. Tai va taip prasideda mano kelione... vienintelis dalykas kuri atsimenu is tu senu dienu tai kad mano pirmasis anime buvo TRIGUN.
BTW: man parekomendavo cia ateit vienas narys vardu Egidijus.
And I would realy like to know kada kitas meetas? Noreciau ateit ir susipazint su bendraminciais. Razz

foxtrinee
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2009-10-13

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 9 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Ewie Kv. 11 12, 2009 6:16 pm

Sveiki,
mano vardas Ieva, man (kol kas) 17 metu. Anime rimtai susidomejau mazdaug pries 2 metus, kai vienos pazistamos paraginta paziurejau Death Note. Siaip ir anksciau kiek ziurejau anime per TV, bet nelaikau tai labai rimtu ziurejimu ir domejimusi.
Kodel nusprendziau uzsiregistruot cia?.. Hmmm... tiesiog kazkaip numanau, kad kiek linksmiau yra, kai renginiuose pazisti daugiau zmoniu, su kuriais galiu cia susipazinti ;DDD
Ewie
Ewie
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 2
Age : 31
Registration date : 2009-09-04

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 9 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Gvauz Kv. 11 26, 2009 10:35 am

yo! grizau... baigiau mokykla, retai dar kada anime paziuriu. kas turit facebook, parasykit PM LoL
Gvauz
Gvauz
Apsiplunksnavęs
Apsiplunksnavęs

Pranešimų skaičius : 115
Age : 34
Registration date : 2007-06-13

http://gvinblade.deviantart.com/

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 9 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  かれん Antr. 03 23, 2010 9:31 pm

Ellaw, visiems Like a Star @ heaven
Aš Karen, tokia keturiolikmetė miela mergyytė. What a Face
mėgstu žiūrkintis, ta prasme visur lyst,kur nereikia Razz
Turiu viską žinot, nedaėdus gyvenimo Twisted Evil
Išvis, esu galima sakyt savim pasitikinti, tik ne tada, kai kalbama apie išvaizdą.. Mad
~atsigeria sulčių~ Savo tikro vardo nemėgstu vartot, bet jei būūūtinai reikės, tai pasakysiu. Neutral
Šeip aš mėgstu viską padaryt iki galo, o ne palikt kitai dienai. What a Face
Nebent būtų kalbama apie mokslus ir maistą. pirat
Šeip esu žmogus, kuris pirmas neparašo, o laukia kol jam parašys. Rolling Eyes
Mėgstu vienatvę, bet patinka ir būt grupėj. I love you
Bet tokioj grupėj, kad visi būtų viena didelė šeima, o ne susiskirstę grupelėm silent
mėgstu labai labai labai labai žiauriai brutaliai labai ecchi ir shoujo ai crazy
Mėgstamiausių anime turiu nemažai labai :
Onegai Teacher - goddamn, that teacher is freakin hawt :33
Death Note - Shinigamiai tokie nuostabūs n.n
Trinity Blood - Labai kieti vienuoliai X"D
Rosario + Vampire - Vampyrai + ecchi + Ai.. Kas gali būt geriau ?? I love you
かれん
かれん
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 1
Age : 28
Registration date : 2010-03-23

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 9 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  DoogneDecease Antr. 07 06, 2010 8:27 pm

Sveiki ^^ as Gabija [Doogne, Decease ir kt.] esu ir virsuliskiu ir turbut viena jauniausiu sio klubo dalyviu. Visgi pamacius jog ir sis klubas ne itin aktyvus siek tiek nusivyliau .. gal ir neverta tiketis, kad vyks kazkas realaus taciau juk butu smagu ;3
Esu gan plepi ir bandau uzgniauzti sia yda, todel manau labiau stebesiu kas vyksta. megstu renginius, muzika, fotografija ir nuo to atsiplesti negaliu. Ir ypac nuo mangu <.>
Anime pradejau dometis pries 6 metus, tuomet ir isvydau pirmaji filmuka - naruto xD nebuvau lb suzaweta, bet isitraukiau ir dbr tai lyg manija, noris pamatyt wisus, o idomiausiu ir visas dalis. Am, tad tiek apie mane :]
DoogneDecease
DoogneDecease
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 1
Age : 27
Registration date : 2010-07-06

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 9 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Kastetas Pir. 07 12, 2010 1:06 pm

Sveiki mano vardas Jonas 16m. Gyvenu pacio senamiescio viddury Very Happy
Kastetas
Kastetas
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 1
Age : 30
Registration date : 2010-07-12

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 9 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  reanimated Antr. 10 12, 2010 6:35 pm

Oki žmonės. Nors forumas ir primena labiau archyvą-kapinyną, tačiau papasakosiu apie save plačiau:

Mano vardas Taaaaadas (visi šaukiat - "Laaaaabaaaas, Tadai!!!"). Prieš gerą mėnesiuką atsikrausčiau į Vilnių ir ieškau bendraminčių su kuriais būtų galima smagiai pasitūsint, pavalkataut po miestą, o retai atvejais net apie anime pakalbėt :j Kai gyvenau kitur, priklausiau kitam anime klubui. Pakeičiau vietą, tad norisi ir vėl kažkur priklausyti.
Rega mano gera, klausa gal kiek susilpnėjusi dėl garsiai klausomos sunkios muzikos, ar žemų rap'o boss'ų, na o labiausiai mėgstu skrudintas bulvytes, kondensuotą pieną, bei Pringles ^^
Propaguojamas gyvenimo būdas: studentas
Toleruojama religija: ateistinis agnosticizmas

Atsiliepiu, kai į mane kreipiasi vardu, pavarde, reanimuotu, reanimated, Re'A, ar "ei tu".

Žodžiu. Tiek apie mane, o dabar keletas esminių klausimų būtų iš mano pusės: su kuo kontaktuoti, kad galėčiau jus rasti per sekantį meet'ą, bei kaip patekti į jūsų skype chatą?

Ačiū už dėmesį anime vaikai ^_^
reanimated
reanimated
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 1
Age : 34
Localisation : Vilnius
Registration date : 2010-10-12

http://www.reanimated.lt

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 9 Empty Hello :)

Rašyti  tenchi Kv. 03 31, 2011 4:22 pm

Sveiki Wink

Esu Justas is antakalnio man 16 xP, prisijungiau prie sio klubo tikedamasis surast nauju pazinciu ir seip del kokios veiklos Very Happy.
Seip neesu labai kalbus ar linksmas xD klasei turiu pravarde ZMOGUS BE SIELOS taciau cia tik klasei del to kad joje bunu pastovei rimtas ir visgi budamas su zmonemis kuriuos gerai pazystu moku sypsotis ir pajuokaut. xD Nors esu labai nekalbus megstu prisijungti prie visokiausios veiklos, padeti zmonem ir t.t.
Kalbant apie anime tai neesu labai aktyvus fanas bet tikrai megstu paziureti ar kurti amv.
Akivaizdziai nemoku prisistatinet xD taigi tikiuosi suprasit apie ka as geriau susipazine xD.
tenchi
tenchi
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 1
Age : 29
Registration date : 2011-03-31

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 9 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Sable Sk. 04 10, 2011 5:53 pm

Sveiki naujokai. Pagrindiniai nariai rodos apleidę buvo puslapį, tai atsiprašau nuo visu dėl tylėjimo. Jei kas netyčia patikrins puslapį artimosiom dienom, tai perspėju, kad vyks atviras meet'as šį penktadienį (2011.04.15). Vieta ir laikas dar tiksliai nežinomi, tai suderinsim savo uždaram susitikime šį pirmadienį ir paskelbsim čia bei AnimeZonoj.
Sable
Sable
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 151
Age : 38
Localisation : underneath the sky
Registration date : 2007-06-12

http://altsport.wordpress.com/

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 9 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 99 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume