"Arcana" project

 :: Visa kita :: Viskas

Go down

"Arcana" project

Rašyti  DragonX on Antr. 01 01, 2008 8:15 am

Kadangi šis postas labai ilgas iškart rašau, kad šioje temoje galite užduoti klausimus susijusius su projektu (bet iš pradžių vis vien atidžai perskaitykit taisykles).

Taigi, idėja tokia:
1) Duodamas žodis (pvz. "Sniegas").
2) Šia tema piešama manga arba komiksas. Pavadinime turėtų būti žodis "sniegas" (pvz. "Pirmas sniegas" jei pavadinimo nėra tai pavadinimas ir liks "Sniegas") ir pati manga turi turėti kažko su tuo susyjusio.
3) Darbai sudedami į internetą ir visi kas netingi gali pakomentuoti, tačiau kritika turėtų būti konstruktyvi ir geriausiai, kad būtų nurodomos bendros klaidos, o ne "tokiam psl., tokiam kadre tas ir tas negerai" (jei ši klaida nėra esminė ir matoma tik 1 kadre). Taip pat bus kritikuojami ir scenarijai.

Svarbi bendra informacija:
1) Kito mėnesio žodis duodamas iš anksto - 1 mėnesio dieną. Tą pačią dieną jau nebegalima registruotis praeito mėnesio žodžio darbams.
2) Jeigu neatsiųsite mėnesio darbo laiku, būsite patalpinti ant gėdos stulpo, jei neatsiųsite jo dar kartą būsite numesti nuo mėnesio žodžio projekto ir jums teks viską pradėti iš naujo.
3) Linkus į nuskanuotus puslapius siųsti man į PM/e-mail/DA note iki deadline'o (jei nieko neatsiųsite per 7-9 dienas gausit priminimą) su pavadinimu "[Jūsų nick'as/vardas/grupės pavadinimas/numeris] [teminis žodis] puslapis/-iai [puslapio numeris/-iai]".
4) Šis projektas yra mokomasis (išskyrus "kovas" kurios dar nevyksta) - ne rungtynės kas geriau piešia. Būsit per daug agresyvus - išbaninsiu velniop .
5) Jei turite kokia gerą idėją mėnesio žodžiui - atsiųskite jį man į PM. Tačiau jei nusiuntėte savo žodį tai dar nereiškia, kad jis tikrai taps mėnesio žodžiu. Jei bus keli lygiaverčiai žodžiai mėnesio žodis bus renkamas principu "kas pirmesnis".

Dabar "stojimo" sąlygos:
1) Kadangi tai mokomasis projektas, tai tam, kad įstoti tobulai piešti ir rašyti mokėti nebūtina. Tereikia tik daug noro ir pasiryžimo stengtis ir dirbti.
2) Dalyvauti gali visos amžiaus grupės.
3) Galima daryti grupėmis. Grupėje gali būti 2-4 dalyviai - ne daugiau. Iš jų ne daugiau kaip 2 dailininkai. Kiti dalyviai gali buti scenaristai, editoriai (dės žodžius ir garsus), gal tušuotojai ar tonuotojai.
4) Tam, kad įstoti turite parašyti man į PM/e-mail/DA note. Jei stojate grupe parašykit visų grupės dalyvių nick'us ar vardus. Jei jūsų grupė turi pavadinimą parašykite ir jį, jei ne - turėsite numerį.
5) Įstoti galite tik savo mėnesio žodžiui. T.y. jei prisijungėte sausio men., tai nebegalite kurti mangos gruodžio žodžio tema.
6) Visų dalyvių sąrašas bus užrašytas šio posto gale.
7) Vienas dalyvis gali dalyvauti tiek kiek nori projektų, bet visada prisiminkit apie deadline'ą - nepervertinkit savo jėgų.
8 ) Stojant grupe nebūtina, kad visi dalyviai būtų užsiregistravę forume.
9) Jei turite sunkumu su kuo nors tai galite prašyti pagalbos atitinkamoje temoje. Jums patars ar atsiųs kokias pamokas, tačiau negalima rengti tokių akcijų kaip "Nupieškite man karvę!" - piešti turėsite patys.
10) Jei baigėte projektą, grupę galite pasikeisti, palikti, išeiti dirbti vienam/-ai arba išvis praleisti vieną kitą mėnesį.

Darbų sąlygos:
1) YRA DEADLINE'AS - KIEKVIENO MĖNESIO 10 DIENA. Iki jo reikia padaryti ne mažiau kaip 1 puslapį (t.y. ne mažiau kaip 1 puslapį per mėnesį) - BE JOKIŲ ATSIKALBINĖJIMŲ. Jei manote, kad kito mėnesio pradžioje turėsite daug darbo tai padirbėkite dabar.
2) Yra puslapių limitas (ne mažiau kaip 5, ne daugiau kaip 40).
3) Darbai gali būti netonuoti, netušuoti ir spalvoti, tačiau turi matytis, kad žmogus stengėsi - piešinių ant languotų sasiuvinių lapų ir vien su stickmen'ais nepriimam.
4) Jei puslapiai iš tikrųjų nenutušuoti skanas turi būti švarus - ten kur balta turi būti balta, žodžiai turi būti įskaitomi ir t.t.
5) Darbai turi būti lietuviškai. Jei norite išversti į kitas kalbas - prašom. Tada galėtume padaryti kitas projekto versijas.
6) Atviros pornūchos ir visokių žiaurumų dėti negalima kol nesumąstysiu kaip nuo jos nuvaikyti nepilnamečius. Taigi, N-14.
7) Jei piešiate shuojo-ai ar shounen-ai tai uždėkite žymeklį (arba bent jau pasakykit man).

Kitos idėjos (dabar neveikiančios, bet jei kas norės galima surengti):
1) Įdomumo dėlei galima mesti burtus, kas su kuo bus ^^.
2) Extreem'o megėjams - galima daryti atsitiktinį žodį t.y. sužinosite savo žodį jau po to kai "pasirašysite" kurti mangą/komiksą. BŪTINAI turėsite ją/jį sukurti.
3) Galima rengti mangos kovas - du dailininkai vienam scenaristui ar šiaip dvi mangos viena tema.
4) Prie mangos kovų galima rengti "iššūkius" kai priešininkas (jei jis/ji yra panašaus lygio kaip ir tu) nebegalės atsisakyti kovos ir turės joje dalyvauti (priešininkai turi susitarti dėl laiko - kada abu galės visas jėgas įdet į mangą/komiksą).
5) Dalyviai turės vertinti mangas/rinkti geriausią per balsavimą.
6) Jei bus vertinimai, galima vesti jų vidurkį ir sudaryti lenteles - nuo geriausio iki blogiausio.

Šio mėnesio žodis - STEBUKLAS.

2007 gruodžio mėnesio temos dalyviai (žodis MANGA):
AngelVeggie
DragonX

PS. Visos taisyklės bus pildomos. Šioje temoje jūsų klausimai, pageidavimai ir komentarai šiam projektui.
PPS. "Arcana" todėl, kad ši manga padaryta panašiu principu.
PPPS. Projektas buvo paleistas 2007 metų gruodžio pradžioj, o čia įdėtas tik 2008 sausio 1, todėl šio forumo lankytojai nežino apie 2007 metų gruodžio žodį.

DragonX
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 2
Registration date : 2008-01-01

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://rpmanga.awardspace.com/

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 :: Visa kita :: Viskas

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume