Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AMV

+3
Lax
Sable
Scourgen
7 posters

 :: Visa kita :: Viskas

Go down

AMV Empty AMV

Rašyti  Scourgen Tr. 06 13, 2007 1:43 pm

Sveiki sugrįžę. Tema apie mūsų amv vėl gyva.

Per paskutinį meetą beveik sėkmingai išdalinau programas, kurias naudosite kūrimui (tik va Edvinas a.k.a. Usoutsuki nesiteikė pasirodyti, todėl programų negavo). Taip pat priėmėme svarbų sprendimą: pasibandymui pagaminsime kiekvienas savo amv, kuriuos pakritikuosim. Tokiu būdu pagerinsim darbą (mes mokomės iš savų klaidų). Tada, kai visi bus pasirengę, organizuosim kažką „BIG“. Buvo mintis daryti kažką rimto ant ilgos vientisos dainos, kažką panašaus į amv hell, arba pagaminti reklamą „The perfect anime“ (čia kaip buvo per lnk reklama apie tobulą filmą, kuris trunka vieną minutę). Apie „BIG“ projektą laiko atsiras pagalvoti, o dabar pagaminkit kažką individualiai. Premjeras darykit per meetus. Taip bus smagiau.

Sable prašė duoti linkus į mano 2 neseniai pagamintus amv, tai štai jie:
Prince of Spirits 1 the spirit particles of time http://www.animemusicvideos.org/members/members_videoinfo.php?v=142195
Prince of Spirits 2: Shinigami within http://www.animemusicvideos.org/members/members_videoinfo.php?v=142249
Scourgen
Scourgen
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 164
Registration date : 2007-06-12

Atgal į viršų Go down

AMV Empty Re: AMV

Rašyti  Sable Antr. 07 03, 2007 10:52 pm

Na tai kaip kitiem sekasi studijuotis tas programas ar kažką tai kurtis. Aš asmeniškai jau pradėjau savo AMV ir galima sakyt įpusėjau jį. Darau su Adobe Premiere. Jau parsisiunčiau After Effect'us, tai bandysim tobulint taimingą ir šiaip 'efektyvesnį' ryšį su daina daryt.

Kaip ir sakiau anksčiau darau saviškį Action AMV pagal Flesh Field dainą - Reflect The Enemy iš Highlander animo.

Dabar norėčiau dar sykį pasitikslint: mes darom kaip kad taremės - kiekvienas sukuria trumpa ~1min AMV pagal kažkokį žanrą ir tuomet sumetam ar kažkaip kitaip. Jei ką, patikslinkit...

Ir btw, parašykit kas ką planuojat kurt maždaug kaip aš ar pan.
Sable
Sable
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 151
Age : 38
Localisation : underneath the sky
Registration date : 2007-06-12

http://altsport.wordpress.com/

Atgal į viršų Go down

AMV Empty Re: AMV

Rašyti  Lax Tr. 07 04, 2007 10:35 am

Cituoju:
Apie „BIG“ projektą laiko atsiras pagalvoti, o dabar pagaminkit kažką individualiai. Premjeras darykit per meetus. Taip bus smagiau. Neutral

Nieko nedariau...bet moku dirbt jau su viena programa...užtat gavau šiokį tokį paskatinimą pradėt daryt pirat
Lax
Lax
Pingvinų dievas
Pingvinų dievas

Pranešimų skaičius : 565
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-06-10

https://kuroshiro.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

AMV Empty Re: AMV

Rašyti  Sable Tr. 07 04, 2007 10:51 pm

Ups, pražiūrėjau tą dalį. Gomen ^^'

Bet anyways, kas dar ką bando daryt o_O
Sable
Sable
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 151
Age : 38
Localisation : underneath the sky
Registration date : 2007-06-12

http://altsport.wordpress.com/

Atgal į viršų Go down

AMV Empty Re: AMV

Rašyti  Usotsuki Pen. 07 06, 2007 8:27 pm

i wounder, kada as gausiu a softa XD
Usotsuki
Usotsuki
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 187
Registration date : 2007-06-15

Atgal į viršų Go down

AMV Empty Re: AMV

Rašyti  Scourgen Antr. 07 31, 2007 1:12 pm

Nu va. Padariau kažkokį amv pavadinimu "The perfect anime". Turėjau labai daug nemalonumų jo darymo procese. Visų pirma, mano kompas su manim nespėja dirbti. Aš progresuoju greičiau. Tiksliau aš progresuoju, o kompas ne. Todėl man teko ieškoti prieglaudos po kito kompo sparnu. Pavyko man įtikinti vieną draugą, kad leistų man panaudoti jo pc amv darymui. Deja čia istorija panaši. Na kompas stipresnis, bet visvien per lėtas. Bye bye adobe premiere... You are too powerful. Teko naudoti Ulead. Labai gaila. Ulead'o galimybės man jau per mažos. Nu ką padarysi. Teko pasitenkinti juo. Kadangi dirbau su daug anime, daugiausia laiko suvalgė partų ieškojimas. Užtrunku apie 20~30 min, kol surandu reikiamą diską, reikiamą seriją ir reikiams sekundes. Ugu~ kadangi mane sapudė laikas (ne savo namuose dirbau), teko skubėti ir apsisukau per dvi dienas. Dėl laiko stokos ir anime neturėjimo (paskolinau ir neatgaunu...) taip pat sumažinau viso amv apimtį. Planavau daryti trijų minučių + intro screen ir perėjimai, tačiau sustojau ties 100 sekundžių. Dar vienas nesklandumas buvo antros dalies daryme. Išrinkta daina prie vaizdų tiko, tačiau sudarė pernelyg didelį kontrastą su likusiomis dainomis. Todėl buvau priverstas ją pakeisti be galimybės paredaguoti pačių vaizdų.
Ok, buvo ir smagių akimirkų. Anime ieškojime vėl pamačiau smagių epizodų, juokingų išraiškų ir pan. Smagiausia buvo manaka (ichigo 100%) veidas. Kaip pervertas atrodė, tai lūžtu kiekvieną kartą jį pamatęs (jis kažkaip netyčiom papuolė į amv).
Na tiesiog norėjau pranešti, kad vieną amv padariau. Jam iki tobulybės dar daug. Nenoriu gaminti atmaskių, bet dėl susidariusios situacijos tikrai negalėjo padaryti nieko geresnio.
Scourgen
Scourgen
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 164
Registration date : 2007-06-12

Atgal į viršų Go down

AMV Empty Re: AMV

Rašyti  Katsas Sk. 08 05, 2007 2:09 pm

che che sakiau kad adobui reikia tikrai gero pc jei nori gerai padaryt
Katsas
Katsas
Forumo mėgėjas
Forumo mėgėjas

Pranešimų skaičius : 334
Registration date : 2007-06-14

Atgal į viršų Go down

AMV Empty Re: AMV

Rašyti  Tsuyu Pen. 09 21, 2007 9:50 am

Kodel numire jusu AMV kurimas doh! ?????!!!!!
kazkaip laukiam pristatymo jau per atidaryma..susiiimkit.....
big smiley
Tsuyu
Tsuyu
Samdomas žudikas
Samdomas žudikas

Pranešimų skaičius : 705
Registration date : 2007-06-12

https://kuroshiro.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

AMV Empty Re: AMV

Rašyti  Kuro Pen. 09 21, 2007 4:46 pm

jie ten gi dabar klipa nutare filmuoti...bet per atidaryma neprieko esancio klipo roduti kaip ir neina No
Kuro
Kuro
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 277
Age : 32
Registration date : 2007-09-06

Atgal į viršų Go down

AMV Empty Re: AMV

Rašyti  Tsuyu Pen. 09 21, 2007 6:09 pm

Kuronii rašo:jie ten gi dabar klipa nutare filmuoti...bet per atidaryma neprieko esancio klipo roduti kaip ir neina No

pradine mintis buvo amv(i ju kakokius nesamoningus klipus nieks neziures, plius kam ji toki daryt?)...ir buvo zadeta kad tai prezentuos VAK! vadinasi prie ko!!!
Tsuyu
Tsuyu
Samdomas žudikas
Samdomas žudikas

Pranešimų skaičius : 705
Registration date : 2007-06-12

https://kuroshiro.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

AMV Empty Re: AMV

Rašyti  Usotsuki Pen. 09 21, 2007 7:52 pm

Tsuyu rašo:
Kuronii rašo:jie ten gi dabar klipa nutare filmuoti...bet per atidaryma neprieko esancio klipo roduti kaip ir neina No

pradine mintis buvo amv(i ju kakokius nesamoningus klipus nieks neziures, plius kam ji toki daryt?)...ir buvo zadeta kad tai prezentuos VAK! vadinasi prie ko!!!

imk, ir daryk.
Usotsuki
Usotsuki
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 187
Registration date : 2007-06-15

Atgal į viršų Go down

AMV Empty Re: AMV

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 :: Visa kita :: Viskas

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume