Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naujokai Welcome!

+51
かれん
Ewie
foxtrinee
Kai
kale
Yuuki
DStalker
holms
sagara sanosuke
meskiukas
DrX
Kodamma
Meraed
egnexas
Roger
TeisusKas
bithuthe
Arisato-Senpai
AcroX
Marukea
Zelgadis
Sable
Gvauz
-Etna-
DragonX
normal
Endži
Akatora
Aoi
Egura
Julieta
Yuuko-chan
sintra
Lela
Diana
IzY
Tenshi
Cold-hearted;D
Ang3l
Izumi
Katsas
Tsuyu
Scourgen
Kuro
Nakvisha
alchemikas
Usotsuki
age
zhmogeliukas
Paulius
Lax
55 posters

Puslapis 89 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Roger Kv. 01 22, 2009 8:35 pm

Sveiki, as esu Karolis, taciau mane vadina Rodzeriu. Man dabar 15, susidomejau Anime neseniai, pries keleta menesiu ir labai giliai iklimpau... Sumaniau cia prisijungti ,nes visgi vilnietis esu ir anime prie sirdies. Siuo metu taip pat kuriu savo anime... Taigi, sveiki visi.
Roger
Roger
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 8
Age : 31
Registration date : 2009-01-22

http://www.drugiozenklas.weebly.com

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Kuro Pen. 01 23, 2009 3:27 pm

good day mate x}
Kuro
Kuro
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 277
Age : 32
Registration date : 2007-09-06

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Sable Pen. 01 23, 2009 4:46 pm

Mhm, sveiks atvykęs pas mumis. Kaip nors parodysi ką ten gero animacinio kurt bandai Smile
Sable
Sable
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 151
Age : 38
Localisation : underneath the sky
Registration date : 2007-06-12

http://altsport.wordpress.com/

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  egnexas Tr. 02 11, 2009 1:23 am

Moshi moshi,
aš Gvidas. Visu šituo reikalu užsikabinau gal prieš pusantrų metų ir įklimpau Very Happy Šiaip įdomu sudalyvaut kokiam meetuke, susipažint, pažiūrėt kas per klubelis čia. Esu gan tylus, bet prie bokalo bendrą kalbą tikiuos rasim Razz

egnexas
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 4
Age : 35
Localisation : Vilnius
Registration date : 2009-02-11

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  AcroX Tr. 02 11, 2009 4:35 pm

Hello and welcome to VAK Razz
AcroX
AcroX
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 31
Age : 31
Localisation : Japan\Osaka
Registration date : 2008-12-01

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Tsuyu Kv. 02 12, 2009 9:28 pm

O_O kazkoks pazystamas atrodai is vardo. kartais ne is asiandreamo forumo tu?

and wellcome to hell pfu VAK i mean...
Tsuyu
Tsuyu
Samdomas žudikas
Samdomas žudikas

Pranešimų skaičius : 705
Registration date : 2007-06-12

https://kuroshiro.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  egnexas Kv. 02 12, 2009 11:37 pm

Tsuyu rašo:O_O kazkoks pazystamas atrodai is vardo. kartais ne is asiandreamo forumo tu?

asiandream.com ? Laughing Šiaip nedalyvauju jokiuose forumuose. O šis žiūrių apmiręs toks, turit kokį groups'ą ar ką panašaus gal?

egnexas
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 4
Age : 35
Localisation : Vilnius
Registration date : 2009-02-11

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Usotsuki Sk. 02 15, 2009 2:50 am

mes naudojam skaipo konferencija. greiciau reikalai sukasi x]
Usotsuki
Usotsuki
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 187
Registration date : 2007-06-15

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Apie mane xD

Rašyti  Meraed Št. 04 04, 2009 9:28 pm

em nu kas gausis tas gausis xD Mano vardas Karina, man 16 metuku. Esu Tiksliuke Smile geriausiai gaudausi chemijoje Very Happy Anime domiuosi jau keleta metu. Pirmas ziuretas anime buvo Vampire Hunter D (iki siol islikes ir mano megstamiausiu Surprised ), o megstamiausi zaidimai: Dynasty warriors ir DOA. Kazkada turejau trumpa priklausomybe nuo Lineage 2 Very Happy Esu aktyvi, sunkaus charakterio, nepastovi Very Happy Hobiai tai skaitymas, piesimas. Nu manau kolkas pakaks Smile

Meraed
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2009-04-04

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Kuro Sk. 04 05, 2009 2:06 pm

welcome welcome! ^^
Kuro
Kuro
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 277
Age : 32
Registration date : 2007-09-06

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Kodamma Sk. 04 26, 2009 8:11 pm

Hej! ^^
Mano vardas - Adriana. Esu 16m. Anime pradėjau žiūrėti nuo 10 metų. Pirmasis anime buvo ''Princess Mononoke'', kuris iki šiol yra mano mėgstamiausias. Nick'as dažniausiai - Kodamma. Mėgstamiausia manga - Hellsing. Hobiai: žiūrėti anime, skaityti mangas, klausytis muzikos, piešti (kaip tik dabar mokinuosi piešti manga), domiuosi fotografija, geras draugas - photoshopas, mėgstu skaityti knygas (turiu maža bibliotekėlę).
Šiam kartui tiek. n.n
Kodamma
Kodamma
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 1
Age : 31
Localisation : Vilnius
Registration date : 2009-04-26

http://www.flickr.com/photos/7866762@N08/

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  AcroX Antr. 04 28, 2009 6:40 pm

Hello and wellcome to VAK Razz
AcroX
AcroX
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 31
Age : 31
Localisation : Japan\Osaka
Registration date : 2008-12-01

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  DrX Sk. 05 17, 2009 9:33 pm

Hmm... sveiki kitaip tariant ^_^
Vardas mano but Egidijus, anime ziuriu kazkur 4 metus, japonija apskritai anksciau susidomejau... dabar stumiu 18 ir baigineju 12klase.. sjp ilga laika buvau atsiskyres nuo pasaulio, be draugu ta prasme, bo pradinese buvau ziauriai nepritampantis, tj tjp jau isejo... pries koki pusmeti galu gale vel islindau i pasauli ir sutikau lb mielu zmoniu su kuriais dabar graziai sekmingai draugauju ^_^ mokausi japonu kalbos vilniaus universiteto rytu kalbu mokykloje beveik metus ^_^ megstu daug filosofiskai mastyti apie tai, kas vyksta aplink mane ir ne tik... daug galvoju, mazai sneku, dar maziau darau, kai nera reikalo ar idomiu zmoniu aplink.. idomumo delej IQ mano apie 135-140 ;D bet matematikos nepakenciu su fizika xDD mane daznai ivertina kaip mielas, keistas, drovus, kuklus xD sjp megstu piesti lb, ypac su planshetu (elekroninis piestukas prie kompo prijungiamas), ir kurti trimates grafikos vaizdus, del nepaaiskinamu priezasciu anime piesiu lb retai ir neuzbaigiu niekad xD kiek zinau esu nesveikai tolerantiskas kitu idejoms ir nuomonems, niekad nepykstu del kitu nusistatymu, megstu bendrauti su idomiais (issiskirianciais is pilkos mases) zmonem ir apie juos daug zinoti ;D manes beveik neimanoma supykdyti, kaip pastebejau, kolkas tai pavyko tik trim zmonem, jej atmintis nesliapia ko nuo manes xD megstu kalbetis apie nematerialius dalykus, tik mane lblb mazai kas supranta jej kiek giliau i apmastymus ilendu ;DD megstu matyti, kai mieli sirdziai smones sypsosi ar juokiasi ir dziaugtis kartu ;D uzsiregistravau siame puslapyje, pamates jy anime zonos forume, nes noreciau susipazinti su idomiais zmonemis ir kartu su jais ka gero nuveikti ^_^ taippat neskirstau zmoniu pagal ju isvaizda ar amziu, nes nemanau kad tai butu protinga is mano puses, kartais idomiau sneketi su 15meciais nej gyvenima maciusiem ir protingais save laikanciais vyresniais.. (sjp protingesniu uz visus saves neskaitau, bet sengiuos suprasti ka ir kodel darau), pirma man reik pabendrauti su zmogum, nes paprastai tai pirma yspudi pakeicia kaip reikalas :3 pvz man keistai atrodo, kai kazkas apkalba gotus ar emo kai niekad nebendrave su atstovais tu krypciu, apskritai manau galima vertinti tik konkretu zmogu o ne visus priklausancius kokiai grupei ar judejimui ;DD

nia va, gabaliukas mano asmenybes butu, tikiuos, jej pasiseks apsisusipazinsim labiau ^_^ (i sveikata tiem kas nusiziovavo beskaitydami, bet labai tikiuos kad netoks antiidomus esu, kad galiotu visiem skaiciusiem xD , nors ir rasau daug bereikalingu nesamoniu turbut ;DD)

jane ^^

DrX
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 2
Age : 33
Localisation : Vilnius, lazdynai - daugmaz lietuva
Registration date : 2009-05-17

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Usotsuki Antr. 05 19, 2009 10:34 am

looks liek fun will be ^^

kadangi turim biski naujoku, galima padaryt apsipazinimo meeta (kadangi as offline jau kokius du menesius) butu load of fun.


btw, welcum everyone.
Usotsuki
Usotsuki
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 187
Registration date : 2007-06-15

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  meskiukas Sk. 06 14, 2009 1:57 am

Sveiki, as esu dovile, esu studente ir gyvenu fabuose ir labai labai labai domiuosi anime. Kazkaip pamaniau, kad dalyvauti kokioje klubo veikloje butu visai idomu ir saunu, todel uzsiregistravau i VAK, tikiuosi mane siltai priimsite ir priziuresite ;P
Mano skype yra dova200. Labai noreciau susipazinti su anime ir manga fanais Smile albino cat Smile Like a Star @ heaven
DIDELIS ARIGATO JUMS I love you
meskiukas
meskiukas
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 2
Age : 34
Localisation : Vilnius, ANIMELANDAS
Registration date : 2009-03-30

http://www.myspace.com/katinelis

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Sable Antr. 06 16, 2009 4:54 pm

Na, sveika prisijungusi Smile Kaimynai būsim. Dar pora draugų turim animščikų pas mus ir va, dar Curse irgi iš fabų.
Sable
Sable
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 151
Age : 38
Localisation : underneath the sky
Registration date : 2007-06-12

http://altsport.wordpress.com/

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  sagara sanosuke Sk. 06 28, 2009 1:07 am

Mano vardas Zilvinas. Rugpjucio 2d man bus 20. Anime domiuosi gal 6 men. Pirmas anime buvo Dbz. Pats megstamiausias anime rurouni kenshin. Gyvenu Vilniuje Balsiu gyvenvieteje. Mokausi Vilniaus Turizmo ir prekybos verslo mokykloje
sagara sanosuke
sagara sanosuke
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2009-06-28

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  holms Pir. 06 29, 2009 5:14 pm

Laba diena =)

Esu holmsas =) Otaku jau net neisivaizduoju kiek laiko, dar #anime+ laiku, Nijikon [tokios personos] deka atradau sita zavu dalyka. Viskas prasidejo nuo Kimi ga Nozomu Eien , poto Saikaino, Karekano ir t.t. taip ir pastrigau ant rimtu anime, ir bandziau ziuret kazka panasaus ir toliau.

Taigi dabar apie "ne anime" : groju gitara [http://frype.lt/holmsas], esu webprogramutojas 5metus [imones: Dizaino Kryptis, IVC, creation], shoku lindy hop'a ir tap'a [stepas].

Kodel atejau cia?

Nes pasigedau Vilniuje rimtos anime veiklos. Tiesiog nesenai kazkodel nostalgija uzejo. Kad buvo gi klubai ir ju buvo ne vienas. Dar #best kanalo laikais.. buvo tokios rusiskos kompanijos klubas [net ir pavadinimo nepamenu] kuriame zmogus niku Poligraf, dare privacias perziuras, ir tada tai buvo dar egzotika =)
Veliau Klaipedoje buvo klubas [irgi nepamenu pavadinimo bet buvau atidaryme] kurie dare diskusijas prie JP arbatos, arbatos parduotuvelyje.. eh.

O dabar uzmaciau kad jus darot Anime Camp '09 ir noretusi ten sudalyvaut =) bet apie tai paklausiu atitinkamoj temoj =)

holms
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2009-06-29

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  DStalker Tr. 07 15, 2009 9:34 pm

Sveiki, prisistatysiu ir aš Wink

Mano vardas Arvydas, o dažniausiai naudojamas nikas DStalker. Pirmieji anime, turbūt kaip ir daugumos panašaus amžiaus animščikų, buvo Speed Racer, Candy Candy ir Jetter Mars. Aišku tuomet nei žinojau, kad tai anime, nei tas rūpėjo Smile Pirmą kartą anime kaip anime žiūrėjau maždaug apie 2001 m. per Hukoną, o buvo tai keletas Cowboy Bebop serijų ir pora Lupin III filmų. Labai patiko, bet dar nesusidomėjau anime kaip atskiru žanru. Persilaužimas įvyko pamačius Hellsing per LNK, kuomet praleidęs porą serijų užsimaniau jas parsisiųsti, o pakeliui susipažinau su GITS bei End of Evangelion. Dar tuo metu neseniai buvo pradėtas rodyti Naruto, tai užgriebiau ir tą Smile Taip ir prasidėjo mano "kelionė į anime pasaulį" Wink
Šiaip esu gan uždaro būdo ir dažniausiai mėgstu paklausyti ką kiti šneka, nei aktyviai reikštis pats. Be anime dar mėgstu fantastinę literatūrą, domiuosi fotografija, patinka video žaidimai, mėgstu visokią techhniką, taip sakant esu IT žmogus Wink Taip pat neseniai pradėjau šiek tiek mokintis japonų kalbos.

Kurį laiką nejaučiau didelio poreikio ieškoti bendraminčių, nes visai užtekdavo tokių renginių kaip Anime Nights ar Anime Rally ir pan. Tačiau sudalyvavus ir šiek tiek prisidėjus prie pastarosios Anime Stovyklos nusprendžiau, kad būtų visai neblogai įsilieti į VAK gretas, ir štai aš čia Very Happy
Dabar dar spėju reikia užpildyti stojimo paraišką ir sumokėti nario mokestį Wink ?

Kaip ir būtų viskas.
Dozo yoroshiku onegai shimasu Smile

DStalker
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2009-07-13

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Tsuyu Št. 07 18, 2009 12:08 am

'>.> Stojimo paraiska ir nario mokesti O_O vauuu....
cia gal but taip butu jei butume oficialiai registruotasklubas XDDD nyahahaha
Tsuyu
Tsuyu
Samdomas žudikas
Samdomas žudikas

Pranešimų skaičius : 705
Registration date : 2007-06-12

https://kuroshiro.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  DStalker Št. 07 18, 2009 10:17 am

As tai isivaizduociau taip: stojimo paraiska - kuris nors meetas; nario mokestis - alus Very Happy

DStalker
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2009-07-13

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Tsuyu Št. 07 18, 2009 11:15 am

aaaa. na, jeigu taip tada TAIP ^_^/
P.S. gal gali foto is stofkes kam nors persiust? man ar Lax?


Paskutinį kartą redagavo Tsuyu, Pir. 07 20, 2009 10:27 pm. Redaguota 1 kartą
Tsuyu
Tsuyu
Samdomas žudikas
Samdomas žudikas

Pranešimų skaičius : 705
Registration date : 2007-06-12

https://kuroshiro.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  DStalker Sk. 07 19, 2009 4:05 pm

Tai vat įdomu ar jau buvo koks "apsipažinimo" su naujokais meetas kaip Usotsuki siūlė, ar dar ne? Ar planuojat ką nors panašaus?
Dėl foto, tai aš nelabai daug ir fotografavau, be to į juostelę, tai su ja lėtai viskas vyksta Smile (dar net neišfotografavau visos >_>).

DStalker
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2009-07-13

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty ;}

Rašyti  Yuuki Tr. 07 22, 2009 9:42 pm

Sveikučiai:}}
Mano vardas Gabrielė,17 metų. Gyvenu Šeškinėj. Mačiau,kad fabuose keletas anime megėjų gyvena,tai vat,beveik kaimynai būsim Very Happy
Na,negalėčiau pasigirti,kad daug metų domiuosi anime,kad daug anime peržiūrėjau ir panašiai. Iš tiesų tai mačiau visai nedaug ir efektyviai susidomėjau tik prieš metelius kažkur:}
Šiuo metu mėgstamiausias anime-vampire knight. (taaip,mane žavi tokio tipo vaikinai,kaip Zero ir aš myliu vampyrų tematiką Very Happy )
Laisvalaikiu mėgstu leisti laiką centre,gamtoje. Begalo patinka iškylauti prie laužiuko:}
Šeip esu draugiškas žmogus (netgi fainas??! Very Happy) Ir labai labai norėčiau meet'o! (sun)
Mano skype : your_favourite_drug

Malonu susipažinti,gerbiamieji I love you
Yuuki
Yuuki
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 1
Age : 32
Registration date : 2009-07-22

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Jei visi tai visi

Rašyti  kale Kv. 07 30, 2009 8:42 pm

Laba vakara....
Kadangi visi pasako savo vartotojo varda, tai ir as nepatingesiu parasyti ji, nors galima ir akytes desiniau pakreipti. Taigi esu kale... Gyvenu siuo metu Japonijoj tiksliau Osakoj dar tiksliau Kyobashi rajone, kartais Kobe mieste Sumoj. Atlekiau i si foruma, tam kad pabresciau savo nuostabius nelietuviskus rasmenis (del ju kaltas mano kompiuteris ir mano tinginyste) ir todel kad manogalerija.lt tinklapyje buvo numesta jusu nuoroda, tai siek tiek sudomino, zinau kad lietuviam patinka Japonija, bet nemaniau kad taip labai kad net foruma sukurt. Visgi jega , saunuoliai cheers Taigi planuoju siame forume buti tylus seklys, o ne aktyvus plepys, tiesiog bus dar vienas puslapis itrauktas i mano puslapiu 'must go and check' sarasa. Smile
kale
kale
Beformė siela
Beformė siela

Pranešimų skaičius : 2
Age : 33
Localisation : Japan; Osaka
Registration date : 2009-07-30

Atgal į viršų Go down

Naujokai Welcome! - Page 8 Empty Re: Naujokai Welcome!

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 89 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume